Bojnord University
بستن

فهرست دانشجویان ممتاز

فهرست  دانشجویان ممتاز دانشکده  فنی و مهندسی

 

مقطع کارشناسی

 

  ورودی 95

ورودی 96

ورودی 97

1 مهندسی صنایع

زهره داوری

17.48

مهدی رستم زاده

19.35

سیدمحمدحسین احمدی سلیمانی

16.68

2 مهندسی عمران

محمدامین صفرزاده قوچان عتیق

16.93

مرتضی غلیزاده قردربند

18.39

رضا معجزه

17.22

3 مهندسی کامپیوتر

فائزه خورشید نیشابوری

18.31

غلی آخرتی ایوری

16.65

سید امیرحسین عسکرپور قاسم آبادی

16.22

4 مهندسی برق

سید علیرضا ملکشی

18.1

سینا اصغرزاده برجی

17.77

مهدی سالاری نسب

17.07

5 مهندسی نقشه برداری

سعید ایزانلو

18.43

محمدعلی عباسی

17.92

حامد میرافضلی

17.31

6 مهندسی شیمی

سمیه سبحانی

17.64

زقیه خزایی کوهپر

18.21

پایا فرقانی سردقی

16.93

7 مهندسی مکانیک

فاطمه ابدارقوچان عتیق

16.34

صادق علی نژاد

17.58

فاطمه تیرگر گویکلانی

16.26

 

 

مقطع کارشناسی ارشد

 

 

ورودی 97

1 مهندسی صنایع - بینه سازی سیستم ها

منا علیزده فیروزی

16.96

2 مهندسی عمران - سازه

نرگس غلامی

16.68

3 مهندسی عمران - آب و سازه های هیدرولیکی

محمدرضا محمدی

16.42

4 مهندسی کامپیوتر - نرم افزار

زهرا مصطفوی دارانی

17.89

 

 

تاریخچه فهرست دانشجویان ممتاز دانشکده فنی و مهندسی

فهرست  دانشجویان ممتاز دانشکده  علوم انسانی

 

مقطع کارشناسی

 

  ورودی 95

ورودی 96

ورودی 97

1 مشاوره

-

 

سمیه ساعدی

18.79

سارا زهتاب زینالی

18.91

2 حسابداری

علی حسن پور علویی

19.66

محسن اکبری

18.77

یونس مسعودی

19.42

3 علوم اقتصادی

فاطمه نیستانی

19.24

فرزانه ملکی

17.45

ملیکه مرگان

19.24

4 آموزش زبان انگلیسی

مهدیه وزیری

19.86

فاطمه خارپرور

18.61

محبوبه امین

19.33

5 مدیریت بازرگانی

مرضیه ملامحمد زمانی

19.39

حمیدرضا عینانلو

19.25

سمیه اخلاصی

19.76

6 روانشناسی

زهره فرج زاده

19.75

مهلا درگاهی خیاوری

18.83

زینب شجیعی

19

7 حقوق

عطیه السادات محدثی

18.83

محمد بهنیا

19.4

محدثه غریبی

19.61

8 زبان و ادبیات فارسی

زهرا داوری

18.59

مهدیه عبدی نژاد

16.83

ناهید سجادی مطلق

17.03

9 زبان روسی

ابراهیم جون بخش نجف آبادی

19.05

 زهرا بیاتی کمیتکی

19.56

زهرا خالقی

19.63

10 علوم تربیتی

نرگس عزیزی خلیل آبادی 

19.59

وجیهه قلیزاده زوارم

19.57

حمیرا اباریان

18.35

11 علوم سیاسی

مهناز رجایی

18.99

فاطمه پیشداد

17.75

علی کوهستانیان

17.17

12 علوم ورزشی

-

 

 

احمد گریوانی

19.09

-
 

 

مقطع کارشناسی ارشد

 

 

ورودی 97

1 مشاوره خانواده

راضیه حسنی شاهرخت 

19.04

2 علوم اقتصاد نظزی 

نرگس نقی پوران

17.94

3 علوم اقتصادی - بانکداری اسلامی

سهیل دریجانی

18.41

4 علوم اقتصادی - برنامه ریزی سیستم های اقتصادی

ابوبکر حاتمی ژاراباد

17.44

5 علوم اقتصادی - توسعه افتصادی و برنامه ریزی

سمیه جغتایی 

17.10

6 فیزیولوژی ورزشی - فیزیولوژی فعالیت بدنی و تندرستی

سارا مهرآرا

17.83

7 فیزیولوژی ورزشی - فیزیولوژی فعالیت ورزشی محض

احمد احمدی زاده

18.58

8 مدیریت ورزشی - مدیریت راهبردی در سازمان های ورزشی

محسن رضایی

19.84

9 آموزش زبان انگلیسی

فاطمه چاستاره

18.75

 

 

فهرست دانشجویان ممتاز دانشکده علوم انسانی

فهرست  دانشجویان ممتاز دانشکده  علوم پایه

 

مقطع کارشناسی

 

  ورودی 95

ورودی 96

ورودی 97

1 علوم کامپیوتر

ساناز ایمنی

19.9

یاسمین رمضانی

15.24

محمدصادق پاک سیما

16.83

2 ریاضیات و کاربردها

مهدیه یاوندی

15.85

میلاد کیوان پور

15.85

سکینه مهدوی فر

16.76

3 آمار و کاربردها

یاسمن رستمی

16

-

ملیحه ایمانی

15.12

4 فیزیک

سارا معززی

16.9

-

سبا محمدی

16.05


مقطع کارشناسی ارشد

 

 

ورودی 97

1 ریاضی کاربردی - بهینه سازی

مائده روئین فرد

16.51

2 محاسبات نرم- ساختارهای جبر منطقی

رامین رحمانی

16.5

 

 

فهرست دانشجویان ممتاز دانشکده علوم پایه

فهرست  دانشجویان ممتاز دانشکده هنر

 

مقطع کارشناسی

 

  ورودی 95

ورودی 96

ورودی 97

1 مهندسی شهرسازی

امید پیریان کلات

18.69

زهرا اصغری

18.79

محمدرضا حسین پور

17.4

2 مهندسی معاری

ایمان فلاح مهرجردی

19.69

روژین اکبریانی

18.59

زهرا اسکندری

18.3

3 ارتباط تصویری

کوثر اتفاق

18.27

مریم صفاریان قصرمنش

19.2

هدیه هاتف فرد

17.47

4 صنایع دستی

فاطمه شاگرد

18.92

ارمغان اکبریانی

19.28

زهرا خاکپور

18.79

 

فهرست دانشجویان ممتاز دانشکده هنر