دانشجویان عزیز دانشگاه بجنورد ضمن تبریک حلول سال جدید و آرزوی سلامتی و موفقیت برای شما عزیزان، به اطلاع می رساند به منظور حفظ سلامت دانشجویان و اساتید گرامی در دوره پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و نیز جلوگیری از هرگونه وقفه در برگزاری دروس و پیش‌برد اهداف آموزشی، ادامه فعالیت آموزشی (برای دروس نظری و بخش نظری دروس عملی- نظری) که از تاریخ ۵ اسفندماه به حالت تعلیق درآمده بود به صورت مجازی و در بستر سامانه مدیریت یادگیری الکترونیک، LMS، فراهم گشته است. بر این اساس دانشجویان کلیه مقاطع می توانند با در نظر گرفتن نکات زیر از تاریخ 1399/1/15 با مراجعه به سامانه LMS فرایندهای آموزشی خود را پیگیری نمایند.   -  آموزش مجازی صرفا برای دروس نظری و بخش نظری دروس نظری-عملی خواهد بود. -  دروس عملی به صورت حضوری و پیش از پایان نیمسال تحصیلی جاری به صورت جبرانی برگزار خواهد شد. -  مطابق اطلاعیه های قبلی این مدیریت دانشجویانی که در این نیمسال یکی از دروس گروه معارف اسلامی را اخذ نموده اند لازم است نسبت به ثبت نام و گذراندن این دروس به صورت غیرحضوری در سامانه  ec.nahad.ir اقدام نمایند. شایان ذکر است دانشجو موظف است  با ازای هر جلسه حضوری در دو جلسه غیر حضوری برای این دروس شرکت نموده و پس از پایان کلاس‌ها گواهی شرکت در دوره غیرحضوری را دریافت و به استاد مربوطه ارائه نماید. مشاهده اطلاعیه برگزاری غیرحضوری دروس معارف     مدیریت امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه بجنورد  راهنمای استفاد از سامانه مدیریت یادگیری الکترونیک ویژه دانشجویان   اطلاعات کاربری برای ورود به سامانه مدیریت یادگیری الکترونیک       نام کاربری: شماره دانشجویی       کلمه عبور: aA!23456   اطلاعات کاربری دانشجویان مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی (ورودی بهمن) نام کاربری: شماره ملی (بدون صفر ابتدایی آن "در صورت وجود") رمز ورود اولیه : aA!23456         آدرس دسترسی سامانه: vlms.ub.ac.ir    
دانشجویان عزیز دانشگاه بجنورد
ضمن تبریک حلول سال جدید و آرزوی سلامتی و موفقیت برای شما عزیزان، به اطلاع می رساند به منظور حفظ سلامت دانشجویان و اساتید گرامی در دوره پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و نیز جلوگیری از هرگونه وقفه در برگزاری دروس و پیش‌برد اهداف آموزشی، ادامه فعالیت آموزشی (برای دروس نظری و بخش نظری دروس عملی- نظری) که از تاریخ ۵ اسفندماه به حالت تعلیق درآمده بود به صورت مجازی و در بستر سامانه مدیریت یادگیری الکترونیک، LMS، فراهم گشته است. بر این اساس دانشجویان کلیه مقاطع می توانند با در نظر گرفتن نکات زیر از تاریخ 1399/1/15 با مراجعه به سامانه LMS فرایندهای آموزشی خود را پیگیری نمایند.
 
-  آموزش مجازی صرفا برای دروس نظری و بخش نظری دروس نظری-عملی خواهد بود.
-  دروس عملی به صورت حضوری و پیش از پایان نیمسال تحصیلی جاری به صورت جبرانی برگزار خواهد شد.
-  مطابق اطلاعیه های قبلی این مدیریت دانشجویانی که در این نیمسال یکی از دروس گروه معارف اسلامی را اخذ نموده اند لازم است نسبت به ثبت نام و گذراندن این دروس به صورت غیرحضوری در سامانه  ec.nahad.ir اقدام نمایند. شایان ذکر است دانشجو موظف است  با ازای هر جلسه حضوری در دو جلسه غیر حضوری برای این دروس شرکت نموده و پس از پایان کلاس‌ها گواهی شرکت در دوره غیرحضوری را دریافت و به استاد مربوطه ارائه نماید.
 
  مدیریت امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه بجنورد 
 
اطلاعات کاربری برای ورود به سامانه مدیریت یادگیری الکترونیک
      نام کاربری: شماره دانشجویی
      کلمه عبور: aA!23456
 
اطلاعات کاربری دانشجویان مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی (ورودی بهمن)
نام کاربری: شماره ملی (بدون صفر ابتدایی آن "در صورت وجود")
رمز ورود اولیه : aA!23456
 
      آدرس دسترسی سامانه: vlms.ub.ac.ir