دانشجویان گرامی می ­توانند با توجه به شیوه­ های زیر دروس کارآموزی/کارورزی  خود را در نیمسال دوم سال تحصیلی 98-99 بگذرانند. ردیف دانشکده گروه آموزشی نحوه اجرا 1 علوم انسانی مشاوره در تمام مقاطع درس به صورت آفلاین(در بستر سامانه LMS ) و نظارت آنلاین (در بستر سامانه Adobe Connect ) ارائه خواهد شد. علوم ورزشی درس به صورت آفلاین(در بستر سامانه LMS ) ارائه خواهد شد.   فنی و مهندسی   دانشجویانی که واحد کارآموزی را در محل سکونت خود اخذ نموده‏اند، در صورت موافقت واحد مورد تقاضا و امکان رعایت فاصله اجتماعی، می­ توانند دروه کارآموزی را بگذرانند. در غیر این صورت و در صورتیکه دانشجو در نیمسال دوم فارغ‏ التحصیل نیست می ‏تواند درس را حذف نماید. دانشجویانی که در نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98 درس کارآموزی را در محل شهرستان بجنورد اخذ نموده‏اند می‏ توانند محل کارآموزی خود را تغییر داده و محل کارآموزی را در محل سکونت خود انتخاب نمایند. برای دانشجویان فارغ‏ التحصیلی که نمی ‏توانند از بند 1 و 2 استفاده نمایند به تشخیص استاد درس و تایید گروه آموزشی، درس به صورت مجازی ارائه خواهد شد.      

دانشجویان گرامی می ­توانند با توجه به شیوه­ های زیر دروس کارآموزی/کارورزی  خود را در نیمسال دوم سال تحصیلی 98-99 بگذرانند.

ردیف

دانشکده

گروه آموزشی

نحوه اجرا

1

علوم انسانی

مشاوره

در تمام مقاطع درس به صورت آفلاین(در بستر سامانه LMS) و نظارت آنلاین (در بستر سامانه Adobe Connect) ارائه خواهد شد.

علوم ورزشی

درس به صورت آفلاین(در بستر سامانه LMS) ارائه خواهد شد.

 

فنی و مهندسی

 

  1. دانشجویانی که واحد کارآموزی را در محل سکونت خود اخذ نموده‏اند، در صورت موافقت واحد مورد تقاضا و امکان رعایت فاصله اجتماعی، می­ توانند دروه کارآموزی را بگذرانند. در غیر این صورت و در صورتیکه دانشجو در نیمسال دوم فارغ‏ التحصیل نیست می ‏تواند درس را حذف نماید.
  2. دانشجویانی که در نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98 درس کارآموزی را در محل شهرستان بجنورد اخذ نموده‏اند می‏ توانند محل کارآموزی خود را تغییر داده و محل کارآموزی را در محل سکونت خود انتخاب نمایند.
  3. برای دانشجویان فارغ‏ التحصیلی که نمی ‏توانند از بند 1 و 2 استفاده نمایند به تشخیص استاد درس و تایید گروه آموزشی، درس به صورت مجازی ارائه خواهد شد.