یا مقلب القلو ب و الابصار  یا مدبر اللیل و النهار  یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال     دانشجویان  ارجمند فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است. آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد .   حلول سال نو و بهار پرطراوت، نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت است. سال قبل نسیم دل انگیز بهار، معطر به شمیم حیات بخش فاطمی بود و اکنون هم مزین به یاد امیرالمومنین حضرت علی (ع) گشته است که انتظار میرود با پیروی از رفتار و کردار این پیشوای گرانقدر همگام با تحول طبیعت شاهد تحول در افکار، اخلاق و صفات خویش باشیم. بدین وسیله، ضمن گرامیداشت ولادت امام علی (ع)،  فرا رسیدن نوروز سال 1398 را تبریک عرض نموده و امیدواریم با  یاری از خداوند و در سایه توجهات حضرت مهدی (عج)، با پیروی از رهبری های حکیمانه رهبر انقلاب اسلامی و بهره گیری از توانمندی های شایسته خویش در مسیر خدمت علمی و عملی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پیروز و سر بلند باشید . بهار، همه طراوتش را مدیون یک گل است گل زیبای نرگس    .. کارکنان حوزه مدیریت امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه بجنورد
یا مقلب القلوب و الابصار  یا مدبر اللیل و النهار  یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

 

 دانشجویان ارجمند

فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است. آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد. حلول سال نو و بهار پرطراوت، نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت است.

سال قبل نسیم دل انگیز بهار، معطر به شمیم حیات بخش فاطمی بود و اکنون هم مزین به یاد امیرالمومنین حضرت علی (ع) گشته است که انتظار میرود با پیروی از رفتار و کردار این پیشوای گرانقدر همگام با تحول طبیعت شاهد تحول در افکار، اخلاق و صفات خویش باشیم.

بدین وسیله، ضمن گرامیداشت ولادت امام علی (ع)، فرا رسیدن نوروز سال 1398 را تبریک عرض نموده و امیدواریم با  یاری از خداوند و در سایه توجهات حضرت مهدی (عج)، با پیروی از رهبری های حکیمانه رهبر انقلاب اسلامی و بهره گیری از توانمندی های شایسته خویش در مسیر خدمت علمی و عملی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پیروز و سر بلند باشید.

بهار، همه طراوتش را مدیون یک گل است

گل زیبای نرگس  ..
کارکنان حوزه مدیریت امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه بجنورد